Netradiční dorty

Máte chuť na něco netradičního? Jsme připraveni!

Ovocný dort s malinamy luxurycakes.cz Luxury Cakes Praha 5 Lahovice

Pečeme z pšeničné, bezlepkové a špaldové mouky!

Existují dorty, které někdy v životě ochutnal snad každý. Což ale rozšířit si obzory a pochutnat si na speciálních dortech, které v běžné cukrárně opravdu nenajdete? Příkladem může být mrkvový dort s kokosovým krémem, se kterým jsme získali 1. místo v soutěži o nejlepší sezónní dort. Stejně tak si jistě zamilujete i pomerančový dort nebo hruškový dort s karamelem či pavlovu se šlehanou smetanou a čerstvým ovocem.

Vřele vám doporučujeme vyzkoušet slavné cheesecaky nebo francouzské speciality, které vás překvapí svou lehkostí (např. nadýchané dorty Dacquise či pařížský Brest – větrníkový věnec se speciální náplní).

Zcela mimořádnou kapitolou jsou nepřekonatelné čokoládové dorty. Už jen při čtení jejich názvů se vám jistě budou sbíhat sliny! Je tedy libo třeba exkluzivní dort z bílé čokolády? Kaštanový dort? Čokoládový dort bez mouky? Čokoládovo – čokoládový dort? Nebo snad dvojnásobně čokoládový cheesecake? S každým z nich se budete cítit jako v nebi!

I u netradičních dortů platí, že budeme plně naslouchat vašim požadavkům. Pokud tedy máte zájem o typ dortu, který není v naší nabídce, řekněte nám. Rádi vám vyjdeme vstříc!