Svatební dorty a 3D dorty

Pečeme pro vás svatební a slavnostní dorty s vaším osobním příběhem!

3D, netradiční a svatební dorty, oslavy, luxury cakes

 Mimořádná akce musí být korunována mimořádným dortem!

Pečeme z pšeničné, bezlepkové a špaldové mouky!

Máte před sebou svatbu, firemní večírek nebo chcete originální narozeninový dárek pro někoho z vašich blízkých? Mimořádná akce musí být korunována mimořádným dortem a my se s potěšením takového úkolu zhostíme a vyrobíme vám dort s vaším osobním příběhem!

Svatební dorty vyrábíme z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin. Budete-li si přát, potáhneme ten váš i pravým marcipánem. Samozřejmě si můžete vybrat z mnoha designů dortu nebo vytvoříme naprostý originál podle vašeho přání.

Jsou součástí firemní kultury i firemní dorty? My jsme přesvědčeni, že ano! Ať už vaše firma slaví důležité výročí, firemní večírek nebo potřebuje nevšední občerstvení na důležité jednání, vše rádi zařídíme. Má dort mít tvar firemní budovy, loga nebo třeba vašeho nejprodávanějšího výrobku? Ve 3D lze upéci úplně vše, možnosti jsou originální a nekonečné.

Co by to bylo za dětskou narozeninovou oslavu bez dortu? Dětské dorty jsou hravé a barevné a proto je vyrábíme nejraději. Splníme jakákoliv přání – stačí, když nám spolu s objednávkou poskytnete i fotku třeba oblíbené hračky či filmové postavy a uvidíte, že malý oslavenec nebude mít slov!

Dospělí mají na narozeninové dorty stejné právo jako děti! Můžete jít cestou klasického dortu nebo unikátu, šitého na míru oslavencovým zálibám. Oblíbenou volbou je tzv. duplicitní dort, kdy oslavenci věnujete cenný dar (např. automobil) a zároveň i dort ve stejném tvaru. Toužíte-li po originálním dortu, ale nemáte nápad, co by měl představovat, není to problém! Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme vymyslet něco, čím obdarovaného skutečně potěšíte.

Všechny dorty nabízíme v nepřeberném množství příchutí. Od klasického máslového krému se přes lehké ovocné dorty můžeme dostat až k dortům netradičních chutí či skutečným čokoládovým bombám. Na výběr je i z řady korpusů; každý dort je proto skutečným unikátem!

Svatební dorty

Narozeninové dorty pro děvčata

Narozeninové dorty pro kluky

Narozeninové dorty pro dospělé